Maandag
FunAndMoveSportShapePowerBalance30min
Tijdstip Les Prof Level Zaal Categorie
10:00 tot 10:30 Cardio-Training Fitness Stadium1 Studio elle Shape30min
10:00 tot 11:00 Yoga Carla. / Studio c ShapeBalance
11:00 tot 12:00 Tailles-Abdo-Fessier Nanou / Studio e Shape
12:30 tot 13:30 Aqua-Beginners Joelle A Aqua-fit FunAndMoveShape
12:30 tot 13:00 Kettle-Bell Fitness Stadium1 Fitness 30' ShapePower30min
13:00 tot 13:30 Stretching-30' Fitness Stadium1 Studio elle Balance30min
16:30 tot 17:00 Functional-Training Fitness Stadium1 / Studio elle Shape30min
18:00 tot 18:45 Aqua-Beginners Joelle A Aqua-fit FunAndMoveShape
18:00 tot 19:00 Celluli-Burn Gena. / Studio e FunAndMoveShape
18:00 tot 19:00 CrossTraining-Fight Michel Kinali / Studio f Shape
18:00 tot 19:00 Power-Cycling Soraya / Cycling SportShape
18:00 tot 18:30 TRX Fitness Stadium1 Fitness 30' SportShape30min
18:00 tot 19:00 Yoga Anabelle / Studio c ShapeBalance
18:30 tot 19:00 Abdo-Bottom Fitness Stadium1 Fitness 30' Shape30min
18:45 tot 19:30 Total-Aqua-Gym Joelle A Aqua-fit FunAndMoveShape
19:00 tot 20:00 Cross-Training-For-All. Thomas. / Studio f SportPower
19:00 tot 20:00 Fit-Cycling Soraya / Cycling SportShape
19:00 tot 19:30 Kettle-Bell Fitness Stadium1 Fitness 30' ShapePower30min
19:00 tot 20:00 Ladies-Kick-Fit Frunza. / Do-jo ShapePower
19:00 tot 20:00 LesMills-Bodypump Kandi / Studio c Shape
19:00 tot 20:00 Mini Badminton Competition Michel Kinali Studio f1 FunAndMoveSport
19:00 tot 20:00 Tailles-Abdo-Fessier Halim. Studio a Shape
19:00 tot 20:00 Zumba Mouna / Studio e FunAndMoveShape
20:00 tot 21:00 Jiu Jitsu Brésilien 1 Juan / Do-jo ShapePower
20:00 tot 21:00 Lesmills-BodyCombat Kandi */**/*** Studio c FunAndMoveShape
20:00 tot 20:30 Questions&Answers Fitness Stadium1 */**/*** Fitness 30' FunAndMove30min
20:00 tot 21:00 Stretching Halim. / Studio a Balance
20:00 tot 21:00 Technical Kick Boxing Patrick B. / Studio f
21:00 tot 22:00 Jiu Jitsu Brésilien 2 Juan / Do-jo SportShape
21:00 tot 22:00 Practical Kick Boxing Patrick B. / Studio f